CPVA atvirų durų diena VU TSPMI studentams

Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) atveria duris TSPMI studentams!
Ar žinai, kas sieja saugų Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimą, pilietinės visuomenės Angoloje stiprinimą, mokyklų atstatymą Ukrainoje ir “Naujos kartos Lietuva” planą? Šias ir dar daugiau iniciatyvų administruoja ar/ir įgyvendina Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA).
Jau 20 metų CPVA prisideda prie tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo politikos, įgyvendinant projektus, kuriais siekiama užtikrinti taiką, skatinti ekonominį augimą bei socialinį stabilumą pasaulyje, mažinti skirtumus tarp šalių bei integruoti šalis partneres į pasaulio ekonomiką.
CPVA pirmą kartą atveria duris VU TSPMI studentams ir kviečia artimiau susipažinti su Tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo skyriumi bei aplankyti erdves, kur gimsta prasmingi, tvarūs, prie gerovės kūrimo prisidedantys darbai. Nepraleisk galimybės susipažinti su praktikos ir darbo galimybėmis CPVA.
Atvirų durų diena vyks gegužės 16 d., nuo 17:30 val., adresu S. Konarskio g. 13, Vilnius.
Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/jq1BBGWWtJHiv3mu8. Registracija vyksta iki gegužės 9 d.
Kilus klausimams, rašyk d.zubrickaite@cpva.lt