Baigėsi kandidatų į VU TSPMI Tarybą registracija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, jog baigėsi kandidatų į VU TSPMI Tarybos narius registracija. Iš viso buvo sulaukta 16 prašymų registruoti kandidatus į VU TSPMI Tarybos narius.

Remiantis VU TSPMI nuostatų 16 punktu, bus renkami:

– penki institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir (ar) vyriausieji mokslo darbuotojai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje registruoti:

• Dovilė Jakniūnaitė
  • Tomas Janeliūnas
  • Alvydas Jokubaitis
  • Vitalis Nakrošis
  • Ainė Ramonaitė
  • Ramūnas Vilpišauskas

– penki institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir (ar) vyresnieji mokslo darbuotojai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje registruoti:

• Mažvydas Jastramskis
  • Nerija Putinaitė
  • Lina Strupinskienė
  • Deividas Šlekys
  • Jogilė Ulinskaitė
  • Inga Vinogradnaitė

– trys kiti institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės bendruomenės nariai. Kandidatais į VU TSPMI Tarybos narius šioje grupėje registruoti:

• Mariusz Antonowicz
  • Ieva Giedraitytė
  • Gintas Karalius
  • Vilius Mačkinis

Kiekvienas rinkėjas turi tiek balsų, kiek yra renkama narių į Tarybą.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Benas Putrimas (pirmininkas), dr. Simas Čelutka ir Julius Janulevičius (studentų atstovas).

Rinkimai į VU TSPMI Tarybą vyks birželio 5 dieną. Išankstinis balsavimas numatytas gegužės 29 dieną. Rinkimai vyks VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 207 kab.

Jeigu prireiks pakartotinio balsavimo, tuomet jis bus vykdomas birželio 10 dieną.

Susijusi informacija

Kandidatų sąrašas