Politikos ir ekonomikos seminaras

VU TSPMI podoktorantūros stažuotojas dr. Denis Ivanov kartu su instituto tyrėjais doc. dr. Vytautu Kuokščiu ir dr. Alfredo Hernandez Sanchez spalio 24 d. rengia Politics and Economics seminarą, kuriame daugiausia dėmesio bus skiriama priežastiniams ryšiams ir kiekybiniams metodams.

Seminaras vyks anglų kalba.

Pranešimų temos:
Denis Ivanov (Vilnius University and Corvinus University of Budapest): Does corruption impact concentration of wealth and income?
Vytautas Kuokštis (Vilnius University): The causal effect of neoliberal reforms and economic inequality.
Alfredo Hernandez Sanchez (Institut Barcelona d’Estudis Internacinals (IBEI)): Do shifts in corruption perceptions predict corruption-related protests?

Vieta: VU TSPMI Žiemos sodas
Laikas: 16:00 – 18:15

Seminaras organizuojamas pagal podoktorantūros stažuotės projektą, kuriam finansavimą skyrė Lietuvos mokslo taryba (LMTLT), sutarties Nr. S-PD-24-72.