Baigėsi kandidatų VU TSPMI direktoriaus pozicijai užimti registracija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, kad baigėsi kandidatų VU TSPMI direktoriaus pozicijai užimti registracija. Pareiškinius dokumentus VU TSPMI rinkimų komisijai pateikė viena kandidatė – prof. dr. Margarita Šešelgytė.

Informuojame, kad kandidatės prisistatymas vyks gegužės 29 d., 15 val., VU TSPMI 402 auditorijoje. Jo metu kandidatė pristatys savo viziją bei ateinančių penkerių metų veiklos programą. Pasibaigus pristatymui bus galima užduoti klausimus.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu ir VU TSPMI nuostatais. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Benas Putrimas (pirmininkas), dr. Simas Čelutka ir Julius Janulevičius (studentų atstovas).

Remiantis VU TSPMI Tarybos sprendimu, Direktoriaus rinkimai vyks birželio 11 d.